«1...1617181920...67»

Moderátor
11 éve
Nekem szimplán nem futna a gépemen,ha pedig igen,olyan mértékben akadna hogy inkább mennék akna keresőzni.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Akkor, van egy másik ötletem. Bizonyára sokan ismeritek, van egy tök jó lövöldözős játék. Ilyen szigeten kell benne barangolni, és a másik csapatot leölni. Van többféle fegyver is. Akinek nem világos, a játék neve Stickman Warfare xD
A régi bannerem már nem működik. :(

Felhasználó
11 éve
Kérlek szépen azért akartunk másik játékkal játszani, mert ezzel a szarral már nem játszik senki/alig játszanak. Nem tartja már össze a társaságot úgy, mint régen. Én személy szerint nagyon örülök, hogy ha felmegyek és van ott egy Betonos, akivel lehet dumálni, de ez nagyon ritkán van. Egy csapatmunkára épülő, viszonylag alacsony felbontású, de aránylag jó grafikájú játékot keresünk, ami mindenkinek tetszik. Én személy szerint CoD-ra gondoltam, bár ott nincs valami sok csapatmunka, csak darálod az embereket, és ott van még a Battlefield. Nekem a Bad Company 2 van meg, meg a 3, de az akad mint a szar. Tehát én a BFBC2-re szavazok. Ha rájövök, hogy kell illegális játékkal multizni, akkor már mehetünk is. :) Aki tudja, az feltétlenül szóljon nekem :)

Legutóbb szerkesztve Gaz által.


Felhasználó
11 éve
Kedves Gaz! You don't say?.. Ez egy poén akart lenni, de látom nem tűnt fel.. No m1. Másrészt nem szar a játék, hanem már kinőttünk belőle, nem ugyanaz. Szerintem nem fogunk olyan játékot találni, ami kivétel nélkül mindenkinek megfelel, mert anno a stick hozott minket össze, nem más. Ezért nem fogunk 100%-os egyezést találni az érdeklődési körünkben. Olyan valami/valamik kellenek, amit a többség szeret, és azért kell több, hogy akik nem esnek bele az egyik csoportba az érdeklődés hiánya miatt, azok beleessenek a másikba. Hajrá! :D Mellesleg a CoD-ban ugyanannyi a csapatmunka, mint a stickben, hanem több.
A régi bannerem már nem működik. :(

Moderátor
11 éve
Én mostantól tartózkodom ettől a témától,nem akarom megkötni a krumpli gépemmel mindenkinek a kezét.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Team Viewerrel, megosztásban?xd
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
11 éve
Legyetek rám büszkék, 300-at öltem ma ^^
A régi bannerem már nem működik. :(

Moderátor
11 éve
Amúgy meg lenne még egy javaslatom:Krisz cs 1.6 szerója.Team 554002 vs ti.Na benne vagytok?
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Hmm, rég cs-ztem :D Nem rossz ötlet, de akkor már Half-Life-ozni is kell :P
A régi bannerem már nem működik. :(

Moderátor
11 éve
Felőlem jöhet,csak cs-ben legyen majd dm,a sima nekem túl unalmas ><
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek
«1...1617181920...67»